Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Çin Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Jiaxing Jinnaike Donanım Ürünleri Ltd.

 

 

Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd., dünya çapında lider bir üreticidir. 1995 yılından bu yana, Jiaxing, Ar-Ge ve Sürgülü Kapı, Konsol Kapısı, Asma Kapı / Kapı, Driveway Kapıları, Salıncak Kapısına uygulanan donanım partilerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Kapı, Geri Çekilebilir Kapılar, Yuvarlanan Kapı ve Çitler vb.

150 personel, 20000 M2 uzay tesisi, (yüksek hızlı) damgalama makineleri (2pc/400T, 5pcs/80T,9pcs/40T, 10pcs/25T, 2pcs/16T), palet yapma makineleri ile güçlü teknoloji ve üretim ile desteklenmektedir. , tel kesme makineleri, freze makineleri, cila makinesi, takım yapım ekibi, teknik ekip, iyi eğitimli üretim personeli, agresif yönetim ve satış ekibi, özel performans standartları göstermiş ve bizi uluslararası sınırlara deneyimli tedarikçi yapmıştır.

 

Kapı/Kapı endüstrisi için, yüksek kalite, rekabetçi fiyat ve kapınıza uygun bir şekilde teslim edilmesi nedeniyle pazarlardan aktif olarak talep edilen ürünlerle ilgili 100'den fazla spesifikasyon, tam kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunuyoruz:Sliding Gate Wheel (Sliding Gate Roller) , Kayar Kapı Yolu, Konsol Kapısı Arabası ( Konsol Kapısı Tekerleği), Konsol Kapısı Yolu (Kanal).Kılavuz Teker, Son Durdurma, Uç Kapak, Ayarlanabilir Sabitleme Plakası, Asma Kapı Makarası, Asma Kapı Makara Rayı, Kapı Rayını Asmak için Sabitleme Braketi, Kayar ve Katlanır Kapı Arabası, Duvar Sabitleme Braketi Yüksekliği Ayarlanabilir, Kayar ve Katlanır Kapı Stoperi, Katlanır Kapı Menteşesi , Sabitleme Plakalı Ayarlı Pim , Naylon Makara, Naylon Makaralı Kılavuz Braketi, Kapı Durdurucu, Kapı Menteşesi, Ayarlanabilir Menteşe, Kaynak Menteşesi, Ahşap Kapı Menteşesi, Alın Menteşesi, Kapı Mandalı/ Sürgü Cıvatası, Dişli Rafı, Direk Kapağı, Taban Plakası ,Montaj Direk Plakası, Kapı Kolu, Kilit Plakası, Kilit Kılıfı, Panjur Kapı Yay Kutusu, Panjur Kapı Kancası, Panjur Kapı Kol, Kaynak Sekmesi, Aşık Klips, Zincir Mandal, Çit Klipsi, Konsol Direk Mandalı, Çit Kapı Mandalı.

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

Çin Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd. şirket Profili 0

 

1995 yılında menteşe ve kasnak ürünlerinin üretim ve satışına başlanmış olup, ürünler ağırlıklı olarak iç piyasaya satılmıştır.

2003 yılında büyük miktarlarda ürettik ve Çin'in çeşitli şehirlerine sattık.

2004 yılında ürünlerimiz yavaş yavaş Polonya gibi Doğu Avrupa ülkelerine sevk edildi.Satışlar büyük ölçüde iyileştirildi.

2005 yılında, platform yardımıyla ürünlerimizi dünya çapında yatırım yapmak için Alibaba ile işbirliği yaptık.

2012 yılında yeni bir fabrika taşındı.Yeni şirket 7800 metrekare inşaat alanı ile 12.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

2013 yılında getirdiğimiz 1 adet 400 tonluk damgalama makinesi tanıtıldı.

2014 yılında getirdiğimiz 3 adet 80 tonluk damgalama makineleri tanıtıldı.

2015 yılında 7 adet 40 tonluk damgalama makinesi getirdik ve 8 adet 25 tonluk damgalama makinesi tanıtıldı.

2017 yılında www.made-in-china.com ile ürünlerimizi yurt dışına satmak ve uluslararası işimizi genişletmek için iş birliği yaptık.

2018 yılında mekanik otomasyonu gerçekleştirmek ve üretim verimliliğini artırmak için elektrikli kaynak robotları tanıtıldı.

2019 yılında, kaliteyi garanti eden kurumsal belgelendirmeyi gerçekleştirmek için SGS ve BV belgelendirme kuruluşları ile işbirliği yapıyoruz.

2020 yılında uluslararası satışlarda büyük bir atılım gerçekleştirdik.

 

 

 

Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd. Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd. Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd. Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd. Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd. Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : JİNNAİKE

No. Çalışanları : 1~150

Yıllık satış : 15000000-16000000

Yıl kurulan : 1995

İhracat p.c : 80% - 90%