Ev Videolar çalma listesi Hakkımızda Resmi Web
Turkish

Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd.

Kalite Sürgülü Kapı Parça Donanımı, Kapı Menteşe Donanımı Çin'den üretici

kaliteli tedarikçi Ana Ürünler
Introduction

 

Jiaxing Jinnaike Donanım Ürünleri Ltd.

 

 

Jiaxing Jinnaike Hardware Products Co., Ltd., dünya çapında lider bir üreticidir. 1995 yılından bu yana, Jiaxing, Ar-Ge ve Sürgülü Kapı, Konsol Kapısı, Asma Kapı / Kapı, Driveway Kapıları, Salıncak Kapısına uygulanan donanım partilerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Kapı, Geri Çekilebilir Kapılar, Yuvarlanan Kapı ve Çitler vb.

150 personel, 20000 M2 uzay tesisi, (yüksek hızlı) damgalama makineleri (2pc/400T, 5pcs/80T,9pcs/40T, 10pcs/25T, 2pcs/16T), palet yapma makineleri ile güçlü teknoloji ve üretim ile desteklenmektedir. , tel kesme makineleri, freze makineleri, cila makinesi, takım yapım ekibi, teknik ekip, iyi eğitimli üretim personeli, agresif yönetim ve satış ekibi, özel performans standartları göstermiş ve bizi uluslararası sınırlara deneyimli tedarikçi yapmıştır.

 

Kapı/Kapı endüstrisi için, yüksek kalite, rekabetçi fiyat ve kapınıza uygun bir şekilde teslim edilmesi nedeniyle pazarlardan aktif olarak talep edilen ürünlerle ilgili 100'den fazla spesifikasyon, tam kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunuyoruz:Sliding Gate Wheel (Sliding Gate Roller) , Kayar Kapı Yolu, Konsol Kapısı Arabası ( Konsol Kapısı Tekerleği), Konsol Kapısı Yolu (Kanal).Kılavuz Teker, Son Durdurma, Uç Kapak, Ayarlanabilir Sabitleme Plakası, Asma Kapı Makarası, Asma Kapı Makara Rayı, Kapı Rayını Asmak için Sabitleme Braketi, Kayar ve Katlanır Kapı Arabası, Duvar Sabitleme Braketi Yüksekliği Ayarlanabilir, Kayar ve Katlanır Kapı Stoperi, Katlanır Kapı Menteşesi , Sabitleme Plakalı Ayarlı Pim , Naylon Makara, Naylon Makaralı Kılavuz Braketi, Kapı Durdurucu, Kapı Menteşesi, Ayarlanabilir Menteşe, Kaynak Menteşesi, Ahşap Kapı Menteşesi, Alın Menteşesi, Kapı Mandalı/ Sürgü Cıvatası, Dişli Rafı, Direk Kapağı, Taban Plakası ,Montaj Direk Plakası, Kapı Kolu, Kilit Plakası, Kilit Kılıfı, Panjur Kapı Yay Kutusu, Panjur Kapı Kancası, Panjur Kapı Kol, Kaynak Sekmesi, Aşık Klips, Zincir Mandal, Çit Klipsi, Konsol Direk Mandalı, Çit Kapı Mandalı.

 

 

 

View More
Company Details
Office Address: No.1325, Xinsheng Yolu, Yuxin Kasabası, Jiaxing, Zhejiang, Çin
Factory Address: No.1325, Xinsheng Yolu, Yuxin Kasabası, Jiaxing, Zhejiang, Çin
Worktime: 9:00-18:00(Beijing Saat)
Business Phone: 86- 573-83162718(Çalışma Zamanı)   86--13486311110(Çalışma dışı zaman)